روش‌های به روز کردن استراتژی های بازاریابی محتوا

در این مقاله ما به چند ایده جدید می‌پردازیم تا برای به روز کردن استراتژی های بازاریابی محتوا به شما کمک کنیم.

60

تعداد زیادی از کسب و کار‌های اینترنتی از استراتژی های بازاریابی محتوا استفاده ‌می‌کنند اما همه آن‌ها نمی‌توانند نتیجه دلخواه بدست آورند. اگر حس ‌می‌کنید استراتژی‌های بازاریابی محتوای شما کمی قدیمیی شده است از اعضای یک کسب و کار آنلاین کوچک هم ‌می‌توانید ایده دریافت کنید و با به‌کارگیری آن استراتژی‌های بازاریابی خود را در همه بخش‌ها به روز کنید. برای این کار فقط نیاز دارید به روز باشید. در این جا ما به چند ایده جدید ‌می‌پردازیم تا برای به روز کردن استراتژی‌های بازاریابی محتوا به شما کمک کنیم.

 

۱- بازرسی سریع و آسان

قبل از اینکه اقدام به بهبود استراتژی های بازاریابی خود کنید باید ببینید، چه چیز‌هایی را قبلاً امتحان کرده‌اید، کدام یک از آن‌ها موثر بوده و کدام نبوده است. بنابراین ‌می‌توانید استراتژی های قدیمی‌ و بی‌فایده را کنار گذاشته و از ایده‌های جدید و به روز استفاده کنید.

 

۲- استراتژی جدید لینک‌ها

امروزه کاربران اینترنت نسبت به خواندن محتوا‌ی متنی نسبتاً شکاک هستند. پس اگر استراتژی ساختن لینک سایت شما قدیمی باشد کاربران هرگز برای بازدید سایت شما متقاعد نخواهند شد. پس با بهره‌گیری از آخرین روش‌ها و پیشنهادات ساخت لینک برای سایت، استراتژی‌های بازاریابی محتوای خود را قوی‌تر کنید.

 

۳- حداکثر کردن تأثیر استراتژی های بازاریابی محتوا

اگر تمرکز خود را روی کارها و استراتژی هایی بگذارید که تأثیر زیادی برای سایت شما دارند، دیگر نیازی نیست که وقت زیادی را صرف استراتژی‌های بازاریابی محتوای خود کنید. ایده‌های جدید مربوط به بیزینس خود را پیدا کنید و روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کنید تا تأثیر زودهنگام آن را در استراتژی های بازاریابی خود ببینید.

بیشتر بخوانید:  ۶ مورد از بهترین استراتژی‌ها در بازاریابی محتوا

 

۴-  جلب اعتماد مشتریان با محتوا

هدف اصلی از تولید محتوا و به کارگیری استراتژی های بازاریابی محتوای مختلف ایجاد ارتباط با مشتریان است. بنابراین سعی کنید با محتوا‌های خود اعتماد مشتریان را به خود جلب کنید تا بتوانید با آن‌ها ارتباط قوی تری برقرار کنید. اگر بتوانید اعتماد آن‌ها را به برند خود جذب کنید، متقاعد کردن آن‌ها برای خرید کردن از شما بسیار ساده‌تر ‌می‌شود.

 

۵- ایده‌های اینفوگرافیک

اینفوگرافیک‌ها راه‌های بسیار جدید، جالب و موثری برای انتقال پیام به خوانندگان و مشتریان هستند. با استفاده از اینفوگرافیک‌ها به راحتی ‌می‌توانید مفاهیم سخت و یا تخصصی‌تر که مربوط به فعالیت برند شما است را به مشتریان خود توضیح دهید. با این روش آن‌ها بیشتر در جریان کارهای شما قرار ‌می‌گیرند، به علاوه این که این اطلاعات را از یک راه جذاب و جالب کسب کرده‌اند. بنابراین با انتخاب یک موضوع جذاب و ساختن یک اینفوگرافیک برای آن جانی دوباره به استراتژی‌های بازاریابی خود بدهید.

 

۶- مشارکت و فعالیت‌های جذاب در شبکه‌های اجتماعی

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی فقط برای اشتراک‌گذاری محتوا نیست بلکه هدفتان باید بیشتر برای درگیر کردن کاربران و جذب آن‌ها به سمت برند خودتان باشد. اگر میزان مشارکت و جذب مشتری شما پایین است باید استراتژی‌های بازاریابی قدیمی‌ خود را کنار بگذارید و با استفاده از ایده‌های جدید مانند ایده‌هایی که در بالا نام برده شد فعالیت خود را در شبکه‌های اجتماعی جذاب‌تر کنید تا مشتریان بیشتری به کسب و کار شما اضافه شوند.

 

۷-  ایجاد هویت برند قدرتمند برای کسب و کار کوچک خود

استراتژی های بازاریابی که در طول فعالیت خود از آن‌ها استفاده ‌می‌کنید باید با تصویری که از برند خود انتشار ‌می‌دهید هماهنگی داشته باشند و از آن پشتیبانی کنند. این یک مفهوم است که باید در انتخاب همه استراتژی های بازاریابی و طراحی خود آن را رعایت کنید. این گونه ‌می‌توانید برای کسب و کار خود یک برند با هویت و قدرتمند ایجاد کنید که اعتماد کمپانی‌های بزرگ‌تر را نیز به خود جذب ‌می‌کند.

بیشتر بخوانید:  ۴ قانون طلایی استراتژی محتوا در شبکه‌های اجتماعی

 

کلام آخر

با استفاده از راهکار‌هایی که ارائه کردیم و هم چنین مطالعه بیشتر در زمینه کاریتان استراتژی‌های بازاریابی خود را تقویت کنید تا همیشه بتوانید در جذب مشتری برای سایت خود به روزتر و حرفه‌ای تر عمل کنید.

 

ممکن است این موارد را دوست داشته باشید!

لطفاً ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند نمایید!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار − 1 =

ممنون از وقتی که برای رهسو گذاشتی!
دوست داشتی ایمیلت رو بذار تا از جدیدترین اطلاعات بازاریابی باخبرت کنم!
ارسال
close-link

فایل صوتی سخنرانی و مدیریت استرس

بلافاصله قابل دانلود خواهد بود!
همین حالا دانلود کن! 
اطلاعات شما کاملاً محفوظ خواهد بود!
close-link
راهنمای جامع بازاریابی کتاب الکترونیک
بلافاصله قابل دانلود خواهد بود!
سرمایه گذاری کم ریسک، کم هزینه، درآمد پایدار و عالی
همین حالا دانلود کن!
close-link

عاشق شغلت باش تا موفق بشی، آیا درسته؟

بلافاصله قابل دانلود خواهد شد!
همین حالا دانلود کن! 
اطلاعات شما کاملاً محفوظ خواهد بود!
close-link

فایل صوتی تعیین هدف در زندگی و شغل

بلافاصله قابل دانلود خواهد بود!
همین حالا دانلود کن! 
اطلاعات شما کاملاً محفوظ خواهد بود!
close-link

5 مرحله در مسیر ارتباط با مشتری

بلافاصله قابل دانلود خواهد بود!
همین حالا دانلود کن! 
اطلاعات شما کاملاً محفوظ خواهد بود!
close-link
با عضویت در خبرنامه رهسو
از جدیدترین اخبار و اطلاعات دنیای کسب و کار و بازاریابی مطلع شوید!
عضو میشوم